Veletrh FOR KIDS 2017 – Létající kočárky a naše nákupy

Mám ráda veletrhy, protože jsou přehlídkou naprostých novinek a nejrůznějších vychytávek. Takový „létající“ kočárek jen tak v obchodě prostě neuvidíte!

Tento víkend se na výstavišti v pražských Letňanech koná již 13. veletrh potřeb pro děti FOR KIDS 2017. V sobotu jsme se tam celá rodinka vydali, i když každý s trošku jiným účelem. Já jsem chtěla okouknout hlavně dětské oblečení. Jaro je tu a můj brouček potřebuje dokoupit hlavně kalhoty a bundu. Navíc jsem doufala, že potkám i nějakou fakt prďáckou čepičku. Jirka se těšil, že prozkoumá nějaké zajímavé hračky. A mrňous nám toho sice zatím moc nepoví, ale toho zajímá teď úplně všechno, takže pro něj to byl vlastně dobrodružný výlet. 🙂

Pokud se vám video líbilo, nezapomeňte nám prosím dát Lajk a Follow. Děkuji.

Benlemi postelový domeček

Všem se nám nejvíce líbili designové dětské postele od firmy Benlemi. Ty domečkové postele jsou prostě dokonalé a umím si je živě představit v našem budoucím domečku.  

Delší dobu již na internetu pokukuji po přebalovacích taškách Bébé Jou, které jsem si tady mohla poprvé osahat naživo. Dlouho jsem koupi zvažovala, avšak nakonec zůstala kabelka na stojanu a já jsem se rozhodla pořídit nějakou klasickou „nepřebalovací“ kabelku, která udělá parádu a bude zároveň dostatečně velká na všechny ty miminkovské propriety.

U stánku Yookidoo jsme se chvíli zdrželi. Jejich hračky do vany nás fascinovaly již dříve a tady jsme je všechny viděly a vyzkoušeli v akci. No co vám budu povídat … voda stříkala na všechny strany a my ne a ne se rozhodnout, která z vodních hraček bude pro našeho Jiříčka ta pravá. Vítězem se nakonec stal Kouzelný kohoutek s ozubenými tvary. Nekonečný proud vody a točící se kolečka, to je něco pro naše prtě.

Nákupy se nám docela vydařily – máme novou hračku do vany, jarní bundičku od Unuo a Jiříček dostal od milých hostesek i spoustu Sunárkových kašiček.

Nákup z FOR KIDS – Yookidoo kouzelný kohoutek, softshelová bunda UNUO, kašičky Sunárek

PS: Jo a abychom si vysvětlili ten létající kočárek … Tak to se musíte podívat na toto video: VLOG: Létající kočárky

Follow my blog with Bloglovin

Vaše komentáře

  1. […] jsme koupili na veletrhu For Kids 2017, kde naprosto zaslouženě obdržela cenu Grand […]

Děkujeme za vaše komentáře: