RECENZE: Mega Bloks stavebnice – FARMA

Jednou z našich nejoblíbenějších hraček jsou stavebnice od Mega Bloks. Takže, když se nám ve velikonoční soutěži podařilo vyhrát Mega Bloks Farmu, skákali jsme doma nadšením. Zvířátka, traktor, otevírací okýnka a dveře. JOOOO! To bude paráda. A taky že je.

Jiříček si červený traktůrek s farmářem okamžitě zamiloval. Jezdí s ním po celém bytě, zkoumá otáčející se kolečka, vyndává a zase nasazuje panáčka zpátky do traktoru a snaží se projíždět pohyblivými vraty farmářské stodoly. Díky veselým obrázkům na kostičkách má stále co zkoumat.

Pro ty, co stavebnice Mega Bloks First Builders neznají, bych je přirovnala asi ke stavebnici Lego Duplo. Je také určena pro děti od 1 roku do 5 let. Kostičky jsou veliké a velice dobře do sebe pasují a zároveň jdou i dobře rozebírat. A jak můžete vidět na fotografiích a ve videu, má opravdu líbivé postavičky.

Od té doby, co jsme krabici poprvé otevřeli, jsme postavili už asi 20 různých farem a domečků. Jiříka hodně baví farmářská věž, která je skoro stejně veliká jako on. Nakukuje do okýnek a otevírá dveře, za které mu schováváme zvířátka a on má pak radost, že našel třeba kravičku. A protože, toto není naše první Mega Bloks stavebnice, kombinujeme i kostičky z jiných balení a stavíme obrovská stavení. Prostě zábava pro celou rodinu na hodiny a hodiny.

A co vy a stavebnice pro nejmenší? Která u vás vítězí?

Děkujeme za vaše komentáře: