Návštěva MEGA BLOKS herny v Edenu

První návštěvu dětské herny, máme úspěšně zasebou. Vůbec jsem nevěděla co od toho čekat,jak bude Jiříček reagovat a zda na to ještě není moc malý. Všechny mé malé obavy byly však zbytečné. V Edenu otevřeli na pár dní hernu i pro ty nejmenší děti. Najdete tu obrovskou hromadu kostek Mega Bloks, ze kterých můžete postavit s dětmi tu největší stavbu, kterou kdy viděly. Pro starší děti tu mají kolejnice s vláčky a pro ty menší spoustu hraček od Fisher Price.

Když jsme tam přišli, Jiříček se nejprve rozběhl (po čtyřech) k hromadě kostek. Pár jich dostal k 1. narozeninám, takže hned věděl co s nimi. Já jsem skoro nestíhala stavět, zatímco on všechno poctivě rozebíral a boural. 🙂

Eden Mega Bloks dětská hernička

Poté se rozhodl, že prozkoumá zbytek herny. Lezl z jedné strany na druhou a nevěděl co dřív. Kostičky? Hračky? Odrážedla? Chodítko? Lehátko? Nakonec se zabavil s náklaďákama do kterých futroval kostky, aby je vzápětí vyklopil na zem. Já jsem zase ocenila velký výběr hraček Fisher Price. Postupně jsme během dvou návštěv vyzkoušeli všechny a já si tak mohla udělat obrázek o tom, co to vlastně všechno umí, jak na hračku Jiřík reaguje a jestli něco stojí za nákup.

Mega Bloks hernička

Nejvíc si mrňous oblíbil knížku Učíme se říkanky. Miluje totiž otáčení listů v knížkách a tady mu do toho ještě hrály říkanky. Z čeho jsem ho téměř nemohla dostat bylo odrážedlo ve tvaru slona. Všechno se tam hýbalo, rachtalo, svítilo a hrálo. To prostě děti milují. A jak můžete vidět z fotek, poznávání tolika nových věcí malého pěkně zmohlo. Po hodině se svalil tedy do lehátka a odpočíval. Když nabral trochu sil, rozhodl se, že je na čase jít domů a tak vyrazil takovým tryskem k východu, že jsem mu nestačila a pan sekuriťák mi ho pomáhal chytat. 🙂 Poučení pro příště tedy zní: Hlídat všechny východy!

Fisher Price hračky

 

Herna je v Edenu otevřena už jen do 19.3. UPDATE: hernička je prodloužena až do 2.4.2014 tak vyražte (má pršet).

PS.: Po troše googlování jsem zjistila, že MEGA herna je putovní. Další stanice je OC Plzeň od 20.3. do 2.4.2017.  Takže mějte oči otevřené, třeba se objeví i ve vašem obchoďáku, protože už byla i v Liberci, v Karlových Varech a v Teplicích.

4 thoughts on “Návštěva MEGA BLOKS herny v Edenu

  1. Nemám ráda nákupní centra, raději víkend trávím v přírodě, ale je pravda, že tady ta akce mě celkem zaujala. S kostkami bychom si vyhráli všichni 😀 Vy jste si to očividně užili 🙂

    1. My se o víkendu obchoďákům také vyhýbáme, proto jsme tam byly v týdnu a ještě k tomu hned po obědě. 😉 Já se snažil něco nafotit a partnerka se věnovala synkovi. Ale mrňous si to podle mě užil hodně a to je hlavní. Některé chvíle bylo vidět, že se rozhlíží kolem na všechny hračky v okolí a neví co dřív. Všiml jsem si, že i starší děti tam byly ve svém živlu a nechtělo se jim pryč.

  2. Jé, to vypadá super. My máme moc rádi hernu v Galerii Butovice (Lego 😉

    1. Děkujeme za tip. Omrkneme to tam časem.

Děkujeme za vaše komentáře: