Léto se Šplíchoni

Malé žluté příšerky vtrhly do kin a děti se mohou zase uřehtat smíchy. Mimoně v posledních dnech můžete potkat úplně všude. A i nám se teto trend nevyhnul a to hlavně díky supermarketu Albert, kde právě probíhá sběratelská kampaň se Šplíchoni. Že jste o Šplíchoních nikdy neslyšeli? Nuž vězte, že to jsou malí gumoví Mimoni, kteří dokáží stříkat vodu.

Největší úspěch u našeho mrňouska sklidily Superpohárky (kelímky). Jiříček z nich staví věže, zkoumá obrázky, snaží se z kelímků vyndat figurky a následně se i trochu vzteká, když mu nejdou zastrčit zpátky. Otočný mechanizmus, kterým se figurky vyndávají ještě nepokořil a já jsem ráda, mám tak plně pod dohledem, kdy si s těmi pidižvíky hraje a nebojím se tak, že by se je mohl pokusit nepozorovaně spolknout.

Šplíchoni jsou fajn jako hračka do vany, nebo k bazénu. Děti mohou po sobě stříkat nebo se zkoušet trefovat do různých předmětů. V Albertu seženete k Mimoňům i speciální Sběratelskou knížku (album), kam si je uložíte, aby se nepoztráceli po bytě. U nás je i přes to musím neustále vytahovat z pod gauče. Součástí alba jsou i terče, do kterých se mohou děti vodou trefovat. Pro větší děti mají tu zvláštnost, že se bodová hodnota na terčících ukáže až po zásahu vodou.

Pokud už nevíte jak v létě své ratolesti u vody zabavit, skočte na svůj pravidelný nákup do Alberta a přineste svým dětem roztomilého Šplíchoně. Získat ho je jednoduché. Za každých utracených 200 Kč obdržíte 1 Bod. Tři body pak u pokladny vyměníte za pytlíček v kterém se ukrývá jeden z deseti různých Šplíchoňů. Pohárky na pití (nebo třeba i na tužky) si můžete vybrat za 12 bodů + 29,90 Kč. Moc dlouho ale s nákupem neotálejte, akce platí jen do 1.8.2017.

Co vy a Mimoni? Taky je vaše děti tak zbožňují?

Děkujeme za vaše komentáře: